DEVELOPED BY DOCTORS AND HOLISTIC PRACTITIONERS
FREE SHIPPING IN GERMANY FROM €79
PRODUCTION IN AUSTRIA
New Now -38%
Priosa® gluco
€159.90*
€99.14*
0.055 KG
(€1,802.55 / 1 KG)
Supports Metabolism & Blood Sugar
With NADH
Soursop and Zinc
Priosa® gluco
Metabolism & Blood Sugar
Jetzt wieder verfügbar -33%
ESSENTIALS collagen drink
€59.90*
€39.90*
200 Gram
(€199.50 / 1 KG)
Blackcurrant Drink with Collagen
with Zinc for Normal Skin
with Vitamins
ESSENTIALS collagen drink
Skin, Hair, Bones and Cartilage
-60%
Priosa® pms
€39.90*
€15.96*
0.047 KG
(€339.57 / 1 KG)
With B-Vitamins
Magnesium
Folic Acid and Thiamine
Priosa® pms
For the Female Cycle
-17%
Priosa® digest
€41.90*
€34.90*
0.028 KG
(€1,246.43 / 1 KG)
Pepsin + Papain + Bromelain
With Ginger
Minerals and Zinc
Priosa® digest
Metabolism & acid-base balance
-30%
Priosa® nerv
€99.90*
€69.94*
0.03 KG
(€2,331.33 / 1 KG)
R-Alpha-lipoic acid
vitamins
amino acids
Priosa® nerv
Nervous system & B vitamins
-17%
ESSENTIALS kids multi
€29.90*
€24.90*
0.074 KG
(€336.49 / 1 KG)
Delicious chewable tablets
10 vitamins
for healthy development
ESSENTIALS kids multi
Multivitamin for children
-20%
ESSENTIALS b12
€24.90*
€19.90*
0.034 KG
(€585.29 / 1 KG)
Delicious chewable tablets
vitamin B12
vegan & gluten-free & lactose-free
ESSENTIALS b12
Immune System, Energy, Blood & Nerves
-38%
Priosa® cardio
€199.90*
€124.90*
0.064 KG
(€1,951.56 / 1 KG)
Thiamine
vitamin C
plant extracts and antioxidants
Priosa® cardio
Heart & Vessels
Top sellers -13%
Priosa® BONES
€39.90*
€34.90*
0.021 KG
(€1,661.90 / 1 KG)
Vitamin D2 + D3
Vitamin K + A
All Coenzymes
Priosa® BONES
Immune System, Bones & Teeth
Jetzt wieder verfügbar -34%
Priosa® complete
€149.90*
€98.93*
0.217 KG
(€455.90 / 1 KG)
Relevant amino acids
coenzymes
plant-based active ingredients
Priosa® complete
Complete Vitamin and Mineral Complex
-33%
PriosaATHLETICUM
€134.89*
€89.90*
0.137 KG
(€656.20 / 1 KG)
Sport without deficiency symptoms
for muscles + ligaments + tendons
builds on + protects + regenerates
PriosaATHLETICUM
Perfect nutrient optimization for athletes
-12%
Priosa® immun
€67.90*
€59.90*
0.078 KG
(€767.95 / 1 KG)
Multivitamins
Over 40 Fruit
Vegetable and Plant Varieties
Priosa® immun
Immune System & Cell Protection