DEVELOPED BY DOCTORS AND HOLISTIC PRACTITIONERS
FREE SHIPPING IN GERMANY FROM €79
PRODUCTION IN AUSTRIA
Top sellers
ESSENTIALS d2
€24.90*
0.031 KG
(€803.23 / 1 KG)
Vitamin D2
Gluten-Free
Lactose-Free & Vegan
ESSENTIALS d2
Bones, Teeth and Immune System
€64.90*
0.062 KG
(€1,046.77 / 1 KG)
Supports muscle function
important magnesium compounds
amino acids and muscle minerals
Priosa® muscle fit + magnesium
Muscle & Endurance
Top sellers -13%
Priosa® BONES
€39.90*
€34.90*
0.021 KG
(€1,661.90 / 1 KG)
Vitamin D2 + D3
Vitamin K + A
All Coenzymes
Priosa® BONES
Immune System, Bones & Teeth
-33%
PriosaATHLETICUM
€134.89*
€89.90*
0.137 KG
(€656.20 / 1 KG)
Sport without deficiency symptoms
for muscles + ligaments + tendons
builds on + protects + regenerates
PriosaATHLETICUM
Perfect nutrient optimization for athletes
€44.90*
0.082 KG
(€547.56 / 1 KG)
Complete Mineral Complex
With All Important Trace Elements
With Molybdenum + Calcium + Zinc
PriosaMENT
Bones & Muscles