DEVELOPED BY DOCTORS AND HOLISTIC PRACTITIONERS
FREE SHIPPING IN GERMANY FROM €79
PRODUCTION IN AUSTRIA
Jetzt wieder verfügbar -33%
ESSENTIALS collagen drink
€59.90*
€39.90*
200 Gram
(€199.50 / 1 KG)
Blackcurrant Drink with Collagen
with Zinc for Normal Skin
with Vitamins
ESSENTIALS collagen drink
Skin, Hair, Bones and Cartilage
-60%
Priosa® pms
€39.90*
€15.96*
0.047 KG
(€339.57 / 1 KG)
With B-Vitamins
Magnesium
Folic Acid and Thiamine
Priosa® pms
For the Female Cycle
€99.90*
0.06 KG
(€1,665.00 / 1 KG)
With Vitamin A
Niacin
Biotin
Priosa® uro
For the Maintenance of Normal Mucous Membranes
Top sellers
ESSENTIALS d2
€24.90*
0.031 KG
(€803.23 / 1 KG)
Vitamin D2
Gluten-Free
Lactose-Free & Vegan
ESSENTIALS d2
Bones, Teeth and Immune System
-17%
ESSENTIALS kids multi
€29.90*
€24.90*
0.074 KG
(€336.49 / 1 KG)
Delicious chewable tablets
10 vitamins
for healthy development
ESSENTIALS kids multi
Multivitamin for children
Top sellers -13%
Priosa® BONES
€39.90*
€34.90*
0.021 KG
(€1,661.90 / 1 KG)
Vitamin D2 + D3
Vitamin K + A
All Coenzymes
Priosa® BONES
Immune System, Bones & Teeth
Jetzt wieder verfügbar -34%
Priosa® complete
€149.90*
€98.93*
0.217 KG
(€455.90 / 1 KG)
Relevant amino acids
coenzymes
plant-based active ingredients
Priosa® complete
Complete Vitamin and Mineral Complex
€49.90*
0.034 KG
(€1,467.65 / 1 KG)
Fatty Acid Complex
Omega 3 + 6 + 9
Argan and Evening Primrose Oil
Priosa® omega+
Fatty Acid & Vitamin Complex
-12%
Priosa® immun
€67.90*
€59.90*
0.078 KG
(€767.95 / 1 KG)
Multivitamins
Over 40 Fruit
Vegetable and Plant Varieties
Priosa® immun
Immune System & Cell Protection
€59.90*
0.059 KG
(€1,015.25 / 1 KG)
Vitamin B6 and Niacin
Vitamin D2 + Plant Extracts
Priosa® good mood
Energy & Mind
€59.90*
0.045 KG
(€1,331.11 / 1 KG)
Vitamin E + Biotin and Zinc
Coenzyme Q10 and Silica
Nutrient Complex for Skin
Priosa® beauty
Skin, Hair & Nails