DEVELOPED BY DOCTORS AND HOLISTIC PRACTITIONERS
FREE SHIPPING IN GERMANY FROM €79
PRODUCTION IN AUSTRIA
€99.90*
240 Gram
(€416.25 / 1 KG)
Delicious drink
vitamin complex for mental performance
with chili & ginseng
Priosa® mind
Mental performance & cognitive function
Jetzt wieder verfügbar -34%
Priosa® complete
€149.90*
€98.93*
0.217 KG
(€455.90 / 1 KG)
Relevant amino acids
coenzymes
plant-based active ingredients
Priosa® complete
Complete Vitamin and Mineral Complex
€39.90*
240 Gram
(€166.25 / 1 KG)
All relevant amino acids
SOD and important B vitamins
drinking powder with raspberry flavor
Priosa® energy drink
Performance & Concentration
Top sellers
Priosa® energy
€49.90*
0.111 KG
(€449.55 / 1 KG)
All Relevant Amino Acids
SOD and Important B-Vitamins
Vegan
Priosa® energy
Performance & Concentration